Acceptació de cookies
Utilitzem cookies pròpies i de tercers per analitzar la seva navegació, recopilar informació estadística i mostrar anuncis. Per a acceptar l’ús de les cookies pot seleccionar ‘Acceptar cookies i continuar’. Així mateix, seleccionant ‘Configuració’ podrà configurar l’ús de les cookies d’aquest lloc web segons les seves preferències. L’informem de que els tercers Google i Facebook estan ubicats a Estats Units, on la legislació no té un nivell adequat de protecció de dades equiparable a l’europeu. Per a obtenir més informació sobre l’ús de les cookies i els seus drets, accedeixi a la Política de Cookies.

JA A LA VENTA! La Nostra línia especial de Macarons del nostre restaurant gastronòmic “Els Brancs”

Durant els mesos d’hivern, una col.laboració molt interessant entre Le 15 Pâstisserie a Bombai (India) i el nostre equip de “Els Brancs” va començar, amb el resultat, la creació d’una línia limitada de macarons! A finals de gener, després de mesos de preparació, el nostre equip de “Els Brancs” va visitar Le 15 Pâstisserie, amb la finalitat de crear una línia especial de macarons. Durant la seva visita es va elaborar una exclusiva edició limitada de macarons que són totalment naturals, sense colorants químics i aptes per a vegetarians. Sigui el primer a provar aquests nous exquisits i sensacionals sabors! Ja sigui Iogurt amb Curri, Ganache amd Lima, Hibiscus i ametlles, safrà i pebre de Sechuan o Canyella amb Mango, aquesta oportunitat no l’ha de perdre! Només disponible a l’Hotel Vistabella!
Compartir a:

Les cookies analítiques recullen informació per a poder analitzar i avaluar l’ús i l’activitat del lloc web.

Aquestes cookies recopilen la informació sobre els anuncis que es mostren per a poder personalitzar l'experiència d’usuari segons interessos i rellevància. Aquesta informació pot ser compartida amb empreses externes a l'hotel.

Aquest tipus de cookies permeten analitzar i emmagatzemar les preferències i eleccions de l'usuari durant la navegació. El lloc web recordarà l'idioma, la moneda o la regió predeterminats de cada usuari.

Cookies estrictament necessàries per al funcionament bàsic del lloc web. Dissenyades per a garantir un accés segur, incloent-hi la confirmació de normatives i millorant l'experiència d'usuari.